نرم‌افزاری برای افزایش انضباط مالی

انضباط مالی

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تمام حساب‌وکتاب‌های مالی‌تان را روی یک برگه کاغد ثبت کنید تا در جریان دخل و خرج ماهیانه‌ی خود قرار بگیرید.

ثبت این حساب‌وکتاب‌ها روی کاغد یا در نرم‌افزار ورد این مشکل را دارد که اولا شلوغ و نامرتب خواهد بود دوما هزینه‌های مختلف با هم قاطی می‌شوند و دسترسی به آنها در هر زمانی ناممکن خواهد بود،

همچنین رسم نمودار بر اساس میزان هزینه‌ها یا درآمدهای ماهانه یا سالانه امکان‌پذیر نیست یا ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی نوشتن همیشگی بر روی کاغذ یا این فایل‌های ورد، حوصله‌بر خواهد بود.

خبر خوب این است که شما همه‌ی کارهای حسابداری روزانه شخصی یا خانوادگی‌تان را می‌توانید در یک نرم‌افزار عالی و رایگان انجام دهید.

این نرم‌افزار قابلیت  نصب بر روی گوشی‌های اندروید را دارد و به سادگی، کار حسابداری شخصی شما را انجام می‌دهد.

ضمنا در این نرم‌افزار قسمتی هم برای یادآوری چک‌ها و اقساط بانکی دارد که قبل از موعد، آنها را به شما یادآوری می‌کند.

این نرم‌افزار را با نام تجاری هلو می‌توانید از سایت کافه بازار با آدرس  https://goo.gl/qq5gBK  دانلود کنید.

من حدود ۵ سال است که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنم و الان به راحتی می‌توانم ببینم که مثلا چهار سال پیش در تاریخ مشخصی چه خرج‌هایی داشته‌ام یا میزان هزینه‌های من نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده یاکاهش یافته است؟

یادتان باشد یکی از اولین مراحل رسیدن به استقلال مالی داشتن انضباط مالی است و تا میزان هزینه و درآمد خود را به درستی ندانید انضباط مالی حاصل نمی‌شود.

 

مطالعه بیشتر