بررسی موفقیت سرمایه گذاران بزرگ در بازارهای مالی

زندگی سرمایه گذارارن بزرگ

چند وقت پیش می خواستم برای تدوین یک برنامه منظم و قابل اجرا در بازارهای سرمایه گذاری مطالعاتی داشته باشم تا شاید بتوانم به صورت درست و اصولی گام هایی بردارم، به مجموعه ای جالب رسیدم که مصاحبه هایی با افراد موفق بازارهای مالی و علی الخصوص بازار بورس داشت.

این مصاحبه ها را یکی یکی خواندم و در تمام طول مصاحبه که بررسی روند سرمایه گذاری، نحوه معامله گری، میزان ثروت، تفریحات، سرگرمی ها و خیلی چیزهای دیگر را نوشته بود من به دنبال یک نکته کلیدی در طول این نوشته ها می گشتم.

وقتی زندگی انسانهای موفق را بررسی می کنید ملاحظه می کنید که اغلب آنها در زندگی شان به یک نقطه عطف اشاره می کنند که با فهمیدن و بکاربردن آن، تغییرات عظیم در زندگی شان شروع شده است.

این نقاط عطف از یک انسان به انسان دیگر فرق می کند.

مثلا برای یک نفر فهمیدن یک واقعیت تغییری بزرگ در زندگی اش ایجاد کرده است درحالیکه همان واقعیت و درک آن ممکن است برای افراد دیگر تغییری به بار نیاورد.

اما بهرحال اگر خودمان را در جریان موفقیت این انسانها بگذاریم شاید یکی از این نقاط عطف و سرنوشت ساز در زندگی ما هم بیافتد.

از طرف دیگر حتما این موضوع را درک می کنیم که این نقاط عطف که باعث تغییرات عظیم در زندگی برخی افراد شده اند را اگر ما هم بکار ببریم حتما می توانیم به نتایج مثبت برسیم.

در این مجموع نوشته ها می خواهم درباره نقاط سرنوشت ساز معامله گران بزرگ بورس جهان بنویسم و با بررسی موضوع، نحوه رسیدن به آن و پیاده سازی آن در زندگی خودمان و در نهایت تبدیل آن به عادت در زندگی را مورد توجه قرار دهیم.

 

بسیاری از ما شاید تنها با خواندن این موضوعات، به سادگی از کنار آنها بگذریم.

تنها زمانی خواندن یک موضوع می تواند تاثیرگذار باشد که سعی کنیم آن را در عمل پیاده سازی کنیم و رفتارمان را براساس آن شکل دهیم.

مثلا فرض کنیم یک معامله گر بزرگ و موفق بازار می گوید از زمانی که شروع به ثبت گزارش گیری از معاملاتم کردم، کم کم موفقیت های من شروع شد و توانستم نظم بزرگی وارد معاملاتم بکنم.

صرفا خواندن این چند جمله هیچ کمکی به ما نمی کند.

اما زمانی که نسبت به آن حساس می شویم و برای پیاده سازی این کار  اقداماتی انجام دهیم، آن وقت می توانیم انتظار داشته باشیم که تاثیرات آن را کم کم در معاملاتمان ببینیم.

با من همراه باشید تا در طول این دوره شگفت انگیز به بررسی بزرگ ترین و تاثیرگذارترین رفتارهای معامله گران بزرگ دنیا برویم.

سعی کنیم رفته رفته این رفتارها را به صورت عادت در زندگی خودمان در بیاوریم.

Print Friendly, PDF & Email
ترتیبی که برای خواندن مقالات "نقاط عطف زندگی سرمایه گذاران بزرگ" به شما پیشنهاد میکنیم:
ادامه مطالب  افزایش قیمت دلار از گذشته تاکنون | نمودار رشد دلار
ارز دیجیتال مشاوره سرمایه گذاری اینستاگرام

به این مطلب امتیاز بدید

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی