مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری

شاید هر کدام از ما در مواقعی پول نقد داشته ایم و به این فکر کرده ایم که با این پول چه کاری می توان انجام داد؟ یا این مقدار پول را کجا سرمایه گذاری کنم تا علاوه بر اینکه ارزش آن در مقابل تورم محفوظ بماند، سودی هم به آن تعلق بگیرد؟ یا گاهی ممکن است در چیزی سرمایه گذاری کرده باشیم و سود خوبی هم کرده باشد و حالا مردد هستیم که آیا این سرمایه گذاری را خاتمه دهیم یا فعلا در آن بمانیم؟

اینها دغدغه هایی هستند که معمولا اکثر مردم با موضوع سرمایه گذاری پیدا می کنند.

آیا تابحال به این فکر کرده اید که این نوع دغدغه ها را با یک مشاور سرمایه گذاری مطرح کنید و از راهنمایی ها و توصیه های او بهره ببرید؟

در صورت مشاوره با یک مشاوره سرمایه گذاری که در این زمنیه تخصص دارد حتما پیشنهادهای جدیدی دریافت می کنید و اطلاعات بیشتری در مورد موضوعاتی که در ذهن دارید بدست می آورید.

 

برای اینکه تعیین کنید که آیا به یک مشاوره ملی یا سرمایه گذاری نیاز دارید یا خیر، می توانید سئوالات زیر را از خودتان بپرسید:

  • آیا شناخت خوبی از بازارهای سرمایه گذاری دارید؟
  • آیا ابزارهای مالی و سرمایه گذاری را به خوبی می شناسید و ریسک های هر کدام را تشخیص می دهید؟
  • آیا وقت کافی برای نظارت، ارزیابی و ایجاد تغییرات دوره ای در سرمایه گذاری های خود دارید؟

 

اگر به سئوالات بالا پاسخ مثبت داده اید ممکن است شما نیازی به مشاوره نداشته باشید، اما اگر جواب شما به یکی از این سئوالات منفی است، بهتر است قبل از وارد شدن در هر نوع سرمایه گذاری، با افراد مطلع در این زمینه مشورت کنید و راهکارهای آنها را هم بشنوید.

 

ما در مدرسه سرمایه گذاری مفتخر هستیم که جهت مشاوره های سرمایه گذاری در زمینه بورس و ارزهای دیجیتال در خدمت شما عزیزان باشیم و به سئوالات و دغدغه های شما در این زمینه پاسخ دهیم.

 

هزینه جلسه اول مشاوره در مدرسه سرمایه گذاری رایگان است و شما می توانید از یک ساعت مشاوره رایگان این مدرسه بهرمند شوید.

در صورت نیاز به مشاوره های بعدی همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

با ثبت شماره خود در کادر زیر میتوانید درخواست مشاوره مالی نمایید.